• Home page
  • News

Dräger Safety Roadshow

Materiał prasowy (Dräger) print

Thursday June 01 2017
Dräger Safety Roadshow
Tweet

W dniach od 19 do 30 czerwca w Polsce swoje rozwiązania w mobilnym wydaniu zaprezentuje firma Dräger. Ciężarówkę będzie można spotkać w takich miastach jak: Katowice, Kielce, Puławy, Płock, Gdańsk i Poznań. 

Jedna ciężarówka, jeden zespół, jeden cel: większe bezpieczeństwo pracy i większe bezpieczeństwo dla przemysłu, górnictwa i straży pożarnej. Jesteśmy w trasie z mobilnym showroomem Dräger, prezentując pełen zakres sprzętu techniki bezpieczeństwa i program warsztatów, które zapewnią nowy wkład w Państwa codzienne wyzwania.

Zapraszamy do odwiedzenia ciężarówki i doświadczcie jakości firmy Dräger na żywo: od przenośnych detektorów gazu, po rozwiązania w zakresie detekcji alkoholu i narkotyków - zapraszamy do zapoznania się z pełnym portfolio naszych usług.

Zachęcamy również do udziału w warsztatach - ograniczona ilość miejsc!

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować!

www.draeger.com

source: Dräger

Keywords

Dräger, Dräger Safety Roadshow

Related articles

  • CleanBox Reeco wyróżniony w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2025”
  • Efektywność energetyczna przedsiębiorstwa i jej audyt – poradnik ekspertów z Efektywniej.pl
  • Pierwsza orkiestra, w której wykorzystano kamery monitoringu, głośniki oraz sztuczną inteligencję
  • Przygotowywanie kawy z wykorzystaniem cobota Techman TM12 – demonstracja funkcjonalności systemu wizyjnego w wykonaniu firmy „Robotycy”
  • Bezpieczeństwo w centrum dyskusji Kongresu Polska Moc Biznesu