• Home page
  • News

Zawody 40. Olimpiady Wiedzy Technicznej

Andrzej Barciński (ASTOR) print

Thursday February 13 2014
Zawody 40. Olimpiady Technicznej; źródło: Astor
Tweet

16 stycznia br. w Zespole Szkół Technicznych im. I. Mościckiego w Tarnowie-Mościcach odbyły się zawody okręgowe 40. Olimpiady Wiedzy Technicznej. Partnerem wydarzenia była firma Astor.

Etap okręgowy w Tarnowie stanowił ostatnią prostą przed finałem i został rozegrany w dwóch grupach tematycznych: elektryczno-elektronicznej, w której wzięło udział 51 zawodników oraz mechaniczno-budowlanej, gdzie wystartowało 8 osób. Zawody polegały na rozwiązaniu zadania optymalizacyjnego lub zastosowania informatyki w technice oraz na rozwiązaniu 2 spośród 3 zadań w wybranej grupie tematycznej.

Dla ucznia Zespołu Szkół Technicznych, który osiągnie najlepszy wynik w zawodach okręgowych, firma Astor ufundowała voucher w formie dowolnego, darmowego kursu szkoleniowego.

Olimpiada Wiedzy Technicznej cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży – na szczeblu szkolnym wzięło w niej udział 449 uczniów z 14 szkół, spośród których do kolejnego etapu zakwalifikowano 59 uczniów z 8 szkół.

www.astor.com.pl

source: ASTOR

Keywords

ASTOR, edukacja, olimpiada, polecane, zawody

Parts of the series

Plakat_KonkursPrac_ASTOR

Zbliża się finał XV. edycji Konkursu Astor na Najlepszą Pracę Dyplomową

More
Testy łazika Legendary II; źródło: ASTOR

ASTOR kibicował Łazikowi Marsjańskiemu „Legendary II”

More
zrobotyzowane spawanie; źródło: Astor

Seminarium - Zrobotyzowane Spawanie w Astor Innovation Room

More
AMPM w ASTOR Innovation Room; źródło: Astor

Akademia Młodego Project Managera w Astor Innovation Room

More
Astor partnerem VI Biegu w Pogoni za Żubrem; źródło: Astor

Astor partnerem VI Biegu w Pogoni za Żubrem

More

Related articles

  • Efektywność energetyczna przedsiębiorstwa i jej audyt – poradnik ekspertów z Efektywniej.pl
  • Pierwsza orkiestra, w której wykorzystano kamery monitoringu, głośniki oraz sztuczną inteligencję
  • Przygotowywanie kawy z wykorzystaniem cobota Techman TM12 – demonstracja funkcjonalności systemu wizyjnego w wykonaniu firmy „Robotycy”
  • Bezpieczeństwo w centrum dyskusji Kongresu Polska Moc Biznesu
  • Enkoder safety od ifm electronic – precyzja i funkcjonalność dla maszyn mobilnych