ANT Solutions

ant solutions logo

ANT sp. z o.o.
Al. Pokoju 18
31-564 Kraków
Polska
NIP: PL6792888061
Email: sebastian.kasza@antsolutions.eu
Oprogramowanie dla nowoczesnej fabryki

ANT Solutions jest kompleksowym dostawcą rozwiązań IT dla zakładów produkcyjnych. Klienci doceniają nas za eksperckie i indywidualne podejście do każdego projektu.

ANT Solutions jest kompleksowym dostawcą rozwiązań IT dla zakładów produkcyjnych. Klienci doceniają nas za eksperckie i indywidualne podejście do każdego projektu. Wdrażamy gotowy produkt wraz z podłączeniem maszyn i urządzeń, dostosowując go do unikalnej konfiguracji każdej fabryki, aby zapewnić możliwość monitorowania wszystkich etapów procesu produkcyjnego.

Nasz pełny ekosystem zwany Smart Factory wspiera procesy planowania (ASP), magazynowania (WPS), utrzymania ruchu (CMMS) czy zarządzania energią (EMS). Ponad to zapewnia zintegrowany, płynny przepływ danych i informacji pomiędzy wszystkimi systemami w fabryce. W jego rdzeniu leży rozwiązanie informatyczne klasy MES, które umożliwia zbieranie danych operacyjnych z linii produkcyjnych i ich wizualizację w przyjazny sposób dla wszystkich pracowników, aby podejmować lepsze i szybsze decyzje.

Smart Factory firmy ANT wspiera wdrożenie w fabryce metodologii lean manufacturing i ciągłego doskonalenia oraz pozwala skupić się na codziennych zadaniach, które mają znaczenie.