COMAU

Comau

COMAU

Turyn
Włochy
http://www.comau.com

COMAU ROBOTICS to rzetelny partner w zakresie robotyzacji procesów technologicznych oraz szeroko rozumianych usług serwisowych.

COMAU ROBOTICS to rzetelny partner w zakresie robotyzacji procesów technologicznych, posiadający ponad 35 lat doświadczenia w robotyzacji oraz największą bazę, ponad 1800 zainstalowanych robotów w Polsce. COMAU to największa firma z branży robotyki w Polsce, zatrudniająca ponad 180 pracowników. Firma jest producentem najszybszych robotów przemysłowych, które na swoim koncie mają liczne zdobyte nagrody, m.in. tytuły produktu roku Control Engineering oraz złote medale targów Automaticon.

Firma posiada w swojej ofercie roboty przemysłowe 6 osiowe o udźwigach od 3kg do 650kg i zasięgach od 450mm do 3,7m, kompletny zakres obrotników spawalniczych i pozycjonerów, tory jezdne dla robotów przemysłowych oraz dodatkowy osprzęt dla aplikacji spawania, zgrzewania, paletyzacji, klejenia, obsługi maszyn i automatyzacji pras. COMAU ROBOTICS oferuje także specjalne 4 osiowe roboty paletyzujące, specjalne roboty spawalnicze z przelotowym nadgarstkiem, a także jedyne na Świecie roboty Smart Laser z optyką zintegrowaną w ramieniu robota, dedykowane do zgrzewania laserowego.

COMAU ROBOTICS to także jeden z nielicznych producentów, którego roboty przemysłowe, kontrolery i panele programowania projektowane są przez specjalny dział przemysłowego designu dzięki czemu instalacje oparte na robotach COMAU są nie tylko funkcjonalne ale też posiadają unikalny wygląd, wyróżniający je na tle konkurencji.