ASPEKT Sp. z o.o.

Aspekt logo

ASPEKT Sp. z o.o.
Męczenników Oświęcimia 40
41-922 Radzionków
Polska
NIP: 6262687188
Phone: (+48) 32 388 08 60
Email: handlowy@aspekt.net.pl
http://www.aspekt.net.pl

Aspekt Sp. z o.o. to zespół wykwalifikowanych specjalistów — inżynierów, menedżerów i techników, którzy łączą ekspercką wiedzę z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży automatycznej identyfikacji.

Pomożemy Ci usprawnić kluczowe procesy!

Projektujemy i wdrażamy kompletne, niezawodne systemy logistyczne, produkcyjne i handlowe, dzięki którym klienci zwiększają przewagę rynkową. Zaufało nam wiele rozpoznawalnych na świecie firm.

Oferta Aspekt Sp. z o. o. obejmuje produkty własne i wiodących marek na rynku, zapewniając rozwiązania o najwyższym standardzie — takie, które odpowiadają bieżącym potrzebom klienta i przewidują przyszłe. Dzięki naszym rozwiązaniom to naprawdę proste.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego gwarantujemy, że nasi doradcy zaproponują najkorzystniejsze i najbardziej efektywne produkty i usługi, ściśle dopasowane do Twoich możliwości i potrzeb.

Nasza ugruntowana pozycja na rynku jest dla klientów gwarancją, że potrafimy trafnie odpowiedzieć na najbardziej rozbudowane oczekiwania. Możemy się pochwalić zaufaniem m.in: ANIMEX, BRW, BSH, CCC, DHL, EURO-NET, FIAT, FORTE, LPP, SZYNAKA MEBLE, WHIRLPOOL oraz wiele innych uznanych w Polsce i na świecie firm.

Nie czekaj, dołącz do grona zadowolonych klientów!

Nagrody i wyróżnienia: Gazele Biznesu 2019, Diament Forbesa 2020, Diament Forbesa 2021