Automation Trader

Automatyka przemysłowa - Automation Trader

Automation Trader
Browarowa 21
43-100 Tychy
Polska
NIP: PL6462558521
Phone: +48 32 438 43 56
Email: sales@automationtrader.com
http://automationtrader.com/

Automation Trader to firma dystrybucyjna, która specjalizuje się w dostarczaniu części zamiennych automatyki przemysłowej. Zaopatruje branże: metalurgiczną, automotive, medyczną, mechaniczną, elektrot

Automation Trader to firma dystrybucyjna, która specjalizuje się w dostarczaniu części zamiennych automatyki przemysłowej. Zaopatruje branże: metalurgiczną, automotive, medyczną, mechaniczną, elektrotechniczną oraz przetwarzania tworzyw sztucznych. To co wyróżnia firmę Automation Trader na polskim rynku to fakt, że magazynuje części wycofane ze sprzedaży przez wybranych producentów i które na rynku uważane są za niedostępne, a często okazują się jedynym ratunkiem dla maszyn używanych przez wiele firm. Automation Trader w swojej ofercie posiada m.in. takie elementy jak: falownik, tranzystor igbt, himi panel, serwomechanizm, serwonapęd czy sterownik cnc. Co więcej, firma nie tylko dostarcza części do maszyn i urządzeń, ale również oferuje ich serwis, jeśli nie jest w stanie doręczyć poszukiwanych przez klienta towarów.
 
Zadaniem zatrudnionych w firmie inżynierów mechaniki,automatyki i elektroniki jest spersonalizowany kontakt z klientem. Jako że często czas odgrywa tu kluczowe znaczenie, firma Automation Trader stawia na szybkość realizacji usług oraz doświadczenie i zaangażowanie pracowników, dokładających wszelkich starań, aby pomóc klientom w obniżeniu kosztów prowadzenia produkcji.