COPA-DATA

COPA-DATA

COPA-DATA
Josepha Conrada 51
31-357 Kraków
Polska
Phone: (+48) 12 290 10 54
Email: sales.PL@copadata.com
http://www.copadata.pl

Producent oprogramowania HMI/SCADA, dynamicznego raportowania produkcji z zintegrowanymi sterownikami PLC.

Firma COPA-DATA, założona w 1987 roku, jest technologicznym liderem w zakresie ergonomicznych i dynamicznych rozwiązań procesowych. Spółka sprzedaje oprogramowanie zenon w swoich biurach w Europie, Ameryce Północnej i Azji, a także za pośrednictwem partnerów i dystrybutorów na całym świecie. Od 2010 polskich klientów obsługuje COPA-DATA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Przez ostatnie trzy dekady COPA-DATA dała się poznać jako firma oferująca najbardziej nowatorskie oprogramowanie automatyki o nazwie zenon. W praktyce oznacza to spełnianie aktualnych standardów i wymagań w równym stopniu, co scalanie ich z opracowanymi już wcześniej systemami. Oznacza to także uwzględnianie różnych przyzwyczajeń i wymagań użytkowników, oraz umożliwianie im szybkiej i bezbłędnej pracy nad projektami. To wszystko funkcjonuje tylko przy solidnym fundamencie.

Na pierwszym miejscu stawiamy swobodę klientów. Oni wiedzą najlepiej, jak wdrażać swoje projekty w sposób optymalny i skuteczny. Dlatego też staramy się dostosować do ich wymagań. Niezależnie od tego, czy użytkownicy działają w branży motoryzacyjnej, energetycznej, spożywczej czy farmaceutycznej, muszą mieć zapewnioną możliwość samodzielnego działania przy jednoczesnym przestrzeganiu standardów. Dla nas oznacza to, że:

Działamy niezależnie od zewnętrznych finansistów i giełd. Dzięki solidnemu własnemu zapleczu, dużemu budżetowi na działalność badawczo-rozwojową, oraz konsekwentnej długoletniej pracy nad oprogramowaniem, możemy sobie pozwolić na to, aby pracować tylko na rzecz naszych klientów. Nasza dbałość o zapewnienie niezależności jest widoczna w naszych produktach, które umożliwiają maksymalną swobodę wyboru sprzętu i oprogramowania.

Uwielbiamy wyzwania i nadajemy tempo współczesnej automatyce. Naturalnie spełniamy standardy, ale równie dużo czasu i energii poświęcamy na tworzenie oprogramowania, które umożliwia swobodne opracowywanie indywidualnych metod pracy oraz indywidualnych rozwiązań dla klientów.

Nasi klienci są dla nas nie tylko partnerami biznesowymi. Oni nas inspirują, ich zaufanie umacnia nas, a ich odzew umożliwia nam wprowadzanie nowych sposobów myślenia i spełnianie różnorodnych wymagań.

Wiemy, że nasi klienci są równie niezależni i autonomiczni jak my, kontynułując naszą drogę jako producent oprogramowania HMI/SCADA, dynamicznego raportowania produkcji z zintegrowanymi sterownikami PLC. Wyzwanie, jakie sobie stawiamy, polega na pozostawaniu mocnym i wiarygodnym partnerem oraz poszerzaniu Waszych możliwości zgodnie z naszym mottem:do it your way - działaj po swojemu.