Euchner

Euchner

Euchner Sp. z o.o.
Krasińskiego, 29
40-019 Katowice
Polska
NIP: 9542789862
Phone: +48 32 252 20 15
Email: info@euchner.pl
https://www.euchner.de/en-us/

Bezpieczeństwo pracy maszyn, Wyłączniki bezpieczeństwa, Przekaźniki bezpieczeństwa, Zabezpieczenia osłon ruchomych, PN-EN ISO 13849 i PN-EN ISO 14119

Bezpieczeństwo ludzi, maszyn i produktów to dewiza naszej rodzinnej firmy od 1953 roku. Stefan Euchner jest trzecim pokoleniem, które przejęło stery.

Jako specjaliści w dziedzinie inżynierii bezpieczeństwa przemysłowego opracowujemy i wytwarzamy produkty dostosowane do wymagań klientów z różnych branż. Stosowanie naszych rozwiązań w maszynach i instalacjach pomaga zminimalizować zagrożenia, co z kolei chroni ludzi i procesy. Dla naszych 800 pracowników na całym świecie bezpieczeństwo jest hasłem przewodnim.

Stała, bliska współpraca

Uważamy, że klienci to coś więcej niż tylko nabywcy naszych produktów. To bardzo ważni partnerzy, z którymi ściśle współpracujemy, aby współtworzyć najlepsze rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa pracy maszyn.

Jeśli chodzi o jakość, stawiamy wysoko poprzeczkę.

Nasze standardy jakości wykraczają poza te określone przez normy i przepisy, a nasze aspiracje są wciąż wyższe. Wszystkie komponenty produkujemy we własnym zakresie na najnowszych maszynach. Co więcej, nasze wewnętrzne procesy zarządzania jakością zapewniają, że żaden produkt nie opuszcza naszej siedziby bez szczegółowej kontroli.