Pepperl+Fuchs Polska

Pepperl+Fuchs Polska

Pepperl+Fuchs Polska
ul. Owsiana 12
03-825 Warszawa
Polska
Phone: (+48) 22 256 97 70
Email: info@pl.pepperl-fuchs.com
http://www.pepperl-fuchs.pl/

Lider w dziedzinie elektrycznej ochrony przed wybuchem jak i jako czołowy producent wysoce efektywnych czujników.

Gotowość do podejmowania zawodowego ryzyka, mentalność pionierów i mocna wiara we własne zdolności – na tych wartościach oparli się Walter Pepperl i Ludwig Fuchs otwierając w 1945 r. w Mannheim zakład naprawy radioodbiorników. Potwierdzili je w kilka lat później konstruując czujnik zbliżeniowy. Był on również początkiem pełnej sukcesów historii, charakteryzującej się bliską współpracą z klientami a także innowacyjnym podejściem do zagadnień technologicznych i organizacyjnych.

Podobnie jak w początkach działalności firmy, koncentrujemy się bezpośrednio na indywidualnych potrzebach każdego klienta. Zarówno jako pionier w dziedzinie elektrycznej ochrony przed wybuchem jak i jako czołowy producent wysoce efektywnych czujników – zostaliśmy liderem automatyzacji dzięki bliskiej współpracy z naszymi klientami. Dążymy do optymalizacji procesów i aplikacji klientów, przez połączenie najnowocześniejszych technologii i kompleksowej obsługi.

W roku 2013, 5600 pracowników Pepperl+Fuchs, działających na wszystkich kontynentach, wypracowało skonsolidowany obrót 500 milionów euro (665 milionów USD).