Tubes International – węże i złącza dla przemysłu

Tubes International

Tubes International – węże i złącza dla przemysłu
ul. Bystra 15A
61-366 Poznań
Polska
NIP: 7810046084
Phone: 61 653 02 22
Email: tubes@tubes-international.com
https://www.tubes-international.pl

Tubes International - lider w Polsce w branży węży i złączy przemysłowych.

Tubes International od lat uznawany jest za lidera w zakresie węży i złączy przemysłowych. Dodatkowo w skład oferty wchodzą elementy hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz armatury przemysłowej. Od 1993 roku dostarcza specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu.

Od samego początku Tubes International współpracuje tylko z renomowanymi producentami z całego świata, dzięki czemu ma możliwość oferowania wyrobów spełniających najwyższe wymogi pod względem technicznym, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

Dla Tubes International bardzo istotne jest być możliwie jak najbliżej naszych Klientów, dlatego też sieć sprzedaży przedsiębiorstwa to kilkadziesiąt oddziałów zarówno na terenie Polski, jak i za granicą (działalność prowadzona w Czechach, Słowacji, Rosji, Kazachstanie, na Ukrainie oraz Litwie). Kolejnym krokiem ułatwiającym korzystanie z usług przedsiębiorstwa było otwarcie sklepu internetowego. Dzięki niemu Klienci mogą przeglądać ofertę i dokonywać zakupów 24/7. Bogate karty produktowe zawierają szczegółowe opisy, dane techniczne, zdjęcia oraz informacje dotyczące dostępności produktu w magazynie. Wśród oferty można znaleźć takie kategorie produktowe, jak węże podgrzewane, spiralne węże pneumatyczne, złącza pneumatyczne, czy węże do pomp perystaltycznych.

Oprócz bogatej oferty produktowej w zakres działalności Tubes International wchodzi również szeroki zakres usług. Dzięki oparciu działalności na tych dwóch filarach Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę zarówno w doborze węża, jak i przygotowania odpowiedniego przewodu przemysłowego. W skład profesjonalnych usług świadczonych przez firmę znajdą Państwo m.in. zakuwanie węży, gięcie rur hydraulicznych, serwis maszyn i urządzeń hydraulicznych u Klienta oraz serwis 24h dostępny w wybranych punktach na terenie Polski. Ponadto specjaliści w przedsiębiorstwie zajmują się produkcją przewodów przemysłowych, stalowych, hydraulicznych oraz konfekcjonowaniem węży w specjalnej Strefie Czystej – CLEANROOM.

Wieloletnie doświadczenie zbudowane zostało na bazie dobrych relacji z Klientami. Wybierając Tubes International, zawsze można liczyć na indywidualne warunki handlowe, ekspercką wiedzę oraz profesjonalne doradztwo techniczne.

Kluczowe dla rozwoju firmy jest spełnianie stale rosnących wymagań w zakresie jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Tubes International nieustannie weryfikuje swoje doświadczenie i procedury, co potwierdzają uzyskane certyfikaty i uprawnienia.