VEGA VEGA Polska sp. z o.o.

logo VEGA

VEGA Polska sp. z o.o.
Jaworska 13
53-612 Wrocław
Polska
NIP: 894-31-60-980
http://www.vega.com

Producent urządzeń do pomiaru poziomu i ciśnienia w instalacjach przemysłowych

VEGA jest producentem czujników do pomiaru poziomu i ciśnienia oraz oprogramowania pozwalającego na ich integrację z systemami sterowania procesami w instalacjach przemysłowych. Jesteśmy światowym liderem w radarowych pomiarach poziomu. Od ponad 60-ciu lat projektujemy, produkujemy oraz sprzedajemy najnowocześniejsze i niezawodne urządzenia pomiarowe dla przemysłu chemicznego, spożywczego, farmacji, wodociągów, górnictwa, energetyki, petrochemii, rafinerii, hutnictwa i lotnictwa.

Portfolio VEGA obejmuje m.in.: ciągłe pomiary radarowe, ultradźwiękowe, pojemnościowe, hydrostatyczne, sygnalizatory wibracyjne, pojemnościowe i przewodnościowe, mierniki izotopowe oraz czujniki ciśnienia.

Technologie pomiarowe VEGA znajdują zastosowanie w zakładach chemicznych i farmaceutycznych, w energetyce, przemyśle spożywczym, gospodarce wodno-ściekowej, cementowniach, spalarniach odpadów, w górnictwie i hutnictwie, na platformach wiertniczych, w przemyśle morskim oraz transporcie.

VEGA Polska sp. z o.o., będąca oficjalnym przedstawicielem globalnej grupy VEGA Grieshaber KG, ma swoją siedzibę we Wrocławiu i oddziały handlowe o zasięgu ogólnopolskim.

Coverage

VEGA to globalna grupa działająca w ponad 80 krajach, na wszystkich kontynentach. VEGA Polska sp. z o.o. posiada biuro we Wrocławiu i oddziały handlowe na terenie całego kraju.