2,10,30

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA SERWISU AUTOMATYKAONLINE.PL I POBIERZ DARMOWY NUMER "AUTOMATYKI"!

okładka Automatyka

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa, w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego. Oświadczam, że zostałem poinformowany/a o prawie do wglądu, modyfikacji oraz usuwania moich danych osobowych.

*Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowej (w tym informacji handlowej partnerów portalu AutomatykaOnline.pl) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144, poz. 1204).

*Wyrażam zgodę na używanie przez Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

*Akceptuję regulamin portalu AutomatykaOnline.pl oraz politykę prywatności serwisu.




ZAMKNIJ OKNO

Dziękujemy!

Prawie gotowe ... Musimy potwierdzić Twój adres email. Aby zakończyć proces subskrypcji, należy kliknąć link w mailu, który właśnie wysłaliśmy do Ciebie.

Po akceptacji zapisu na newsletter zostanie przesłany do Ciebie numer promocyjny miesięcznika Automatyka.

ZAMKNIJ OKNO

Dziękujemy za próbę ponownego zapisu na nasz newsletter.

Twój mail już jest w naszej bazie!

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
redakcja@automatykaonline.pl

ZAMKNIJ OKNO

This website uses cookies

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług strona używa plików cookies. Szczegóły w polityce prywatności serwisu.

POL ENG
a a a
Search
  • Login
  • Sign up
Site map Site map
AutomatykaOnline.pl
  • Home page
  • News
  • Interviews
  • Application
  • Articles
  • Events
  • Companies
  • Products
Search
Automatyka 12/2025

Automation12/2025

In this issue:
  • Interview with Paweł Hoerner de Roithberger and Paweł Reszel, National Instruments
  • Cybersecurity of industrial control systems
  • Signaling columns
  • Magazine
  • Contact
  • Advertisement
  • Home page
  • News

Robosmok COMAU na Pikniku Rodzinnym w Tychach

materiał prasowy (COMAU) print

Tuesday September 22 2015
Robosmok COMAU na Pikniku Rodzinnym w Tychach
Tweet

Tegoroczny Piknik Rodzinny w fabryce Fiata w Tychach był wyjątkową okazją do świętowania 40 urodzin zakładu – dokładnie cztery dekady temu, 18 września 1975 roku, pierwsze Fiaty 126p wyjechały z nowo powstałych linii montażowych. Na gości czekało wiele atrakcji, w tym przebój ostatniej Nocy Robotów PIAP – robosmok Comau.

Podobnie jak w poprzednich edycjach miejsce miały koncerty, były gwiazdy, pokazy tańca, kiełbaski, piwo, a także kącik dla dzieci. Wśród atrakcji nie mogło zabraknąć robotów włoskiego producenta – firmy Comau.

Zrobotyzowane wersje smoka oraz słonia, zabawiały najmłodszych ciekawym wystrojem oraz żwawymi ruchami, a ponadto rozdawały nagrody, dzięki czemu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i tworzyły bardzo długie kolejki do strefy zabawy.

Oprócz zrobotyzowanych „stworzeń”, roboty Comau od lat pracują w fabryce Fiata przy bardzo wielu aplikacjach, towarzysząc kolejnym samochodom na prawie każdym etapie ich produkcji.

Robot-słoń (fot. Comau)
Robosmok (fot. Comau)
Roboty Comau na pikniku rodzinnym w fabryce Fiata w Tychach (fot. Comau)

source: Comau

Keywords

Comau, fiat 126p, robosmok, robot

Related articles

  • Firma OMRON wyróżniona w rankingu World's Greenest Companies 2025 tygodnika „Newsweek”
  • Trzykrotny wzrost wydajności. Jak roboty zmieniły operacje Maersk Logistics
  • Grupa RENEX na 18. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych U-RODZINY 2025
  • Rozwiązania oszczędzające cenne miejsce na szynie DIN w aplikacji pras hydraulicznych UltraPrass
  • Jak skutecznie zarządzać ciepłem w pracach elektronicznych? Przewodnik po rozwiązaniach termicznych

Newsletter

Stay up to date with current information.

Comau videos YouTube

Show more videos
Inżynier wie
  • facebook
  • Tweeter
  • google+
  • RSS AutomatykaOnline
  • About Us
  • Sales and customer service
  • Privacy Policy
  • Presentation
  • Terms of Use
  • Accessibility Statement
  • Contact Us
  • Contact form
  • Media cooperation
  • Portal Editorial
  • Automatyka Editorial
  • Advertising
  • Advertising contact
  • Advertising in "Automatyka"
  • Newsletter
AutomatykaOnline.pl

© 2014 by Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP. All rights reserved.
created by: TOMP