Metodyka wdrożenia systemu ERP wg proALPHA

Nowoczesny i niezawodny system ERP jest kluczowym warunkiem usprawnienia pracy i rozwoju przedsiębiorstwa. Niestety dla 26% przedsiębiorstw wdrożenie ERP przebiegło w sposób dla nich niezadowalający i nie przyniosło zakładanych efektów – tak wynika z Panorama Consulting Solutions Research Report z 2017 roku. Chaos, brak nadzoru, spowolnienie, a nawet uniemożliwienie pracy – z tym właśnie kojarzy się etap wdrożeniowy.

Na szczęście nie zawsze tak jest. Wdrożenie ERP to złożony proces, który od początku do końca musi być profesjonalnie przygotowany i zarządzany. W tym celu stosuje się metodyki, jedną z nich jest proMETHEUS wypracowana przez firmę proALPHA. Polega na wytypowaniu jasno określonych faz procesu, co zapewnia realizację zgodnie z terminem, budżetem oraz oczekiwaną jakością. Materiał Video przedstawia obsługę projektu wdrożenia ERP wg metodyki proALPHA.

proMETHEUS to: ✔ Jasno zdefiniowane i udokumentowane cele wdrożenia. ✔ Kompletna dokumentacja wdrożeniowa. ✔ Przejrzystość we wszystkich fazach projektu. ✔ Profesjonalne zarządzanie projektem wdrożeniowym. ✔ Wsparcie bezpośrednio od producenta ERP. ✔ Wykwalifikowany zespół projektowy i firma wdrożeniowa. ✔ Zorganizowane i indywidualne podejście.