Zarządzanie projektami w systemie ERP

Zlecenia klientów, projektowanie produktów lub optymalizacja procesów biznesowych – w wielu przedsiębiorstwach opiera się na projektach. Aby pomyślnie zrealizować każdy projekt, należy koordynować zadania między wieloma działami, planować zasoby i na bieżąco informować wszystkich członków zespołu projektowego. Do zarządzania tymi wszystkimi zróżnicowanymi zadaniami z obszarów planowania, realizacji oraz controllingu potrzebne jest zintegrowane zarządzenie projektami.

Materiał Video przedstawia zestaw korzyści płynących z uruchomienia modułu do zarządzania projektami w systemie proALPHA ERP.

Zarządzanie projektami w proALPHA ERP to: ✔ Współpraca nad realizacją projektów obejmuje wiele działów w jednej apliakcji. ✔ Planowanie harmonogramu, zasobów i kosztów w jednym rozwiązaniu. ✔ Graficzny interfejs, który usprawnia proces planowania i nadzorowania projektu. ✔ Zarządzanie wieloma projektami: kompletny pogląd zdolności produkcyjnych i eliminacja wąskich gardeł. ✔ Szczegółowe kalkulacje i prognozy kosztów. ✔ Centralna teczka projektu.