3,10,20

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA AUTOMATYKAONLINE.PL I POBIERZ DARMOWY NUMER "AUTOMATYKI"!

Okładka Automatyka

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa, w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego. Oświadczam, że zostałem poinformowany/a o prawie do wglądu, modyfikacji oraz usuwania moich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowej (w tym informacji handlowej partnerów portalu AutomatykaOnline.pl) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144, poz. 1204).

Wyrażam zgodę na używanie przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

*Akceptuję regulamin portalu AutomatykaOnline.pl oraz politykę prywatności serwisu.




ZAMKNIJ OKNO

Prawie gotowe ... Musimy potwierdzić Twój adres email.

Aby zakończyć proces subskrypcji, musisz kliknąć link w mailu, który właśnie wysłaliśmy do Ciebie. Po akceptacji zapisu na newsletter, zostanie przesłany do Ciebie numer promocyjny miesięcznika Automatyka.

ZAMKNIJ OKNO

Dziękujemy twój mail jest już w naszej bazie!

Napisz do nas maila a otrzymasz promocyjny numer miesięcznika Automatyka

redakcja@automatykaonline.pl

ZAMKNIJ OKNO

Ta strona używa ciasteczek

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług strona używa plików cookies. Szczegóły w polityce prywatności serwisu.

POL ENG
a a a
Szukaj
  • Logowanie
  • Załóż konto
Mapa serwisu Mapa serwisu
AutomatykaOnline.pl
  • Strona główna
  • Z branży
  • Wywiady
  • Aplikacje
  • Artykuły
  • Kalendarium
  • Firmy
  • Produkty
Szukaj
Automatyka 11/2025

Automatyka11/2025

W numerze:
  • Rozmowa ze Zdzisławem Sewerynem, Megger Polska.
  • Technologie bezprzewodowe w aplikacjach przemysłowych
  • Due diligence spółek technologicznych
  • O miesięczniku
  • Kontakt
  • Reklama
  • Strona główna
  • Z branży

Prezentacja robotów marki REECO na dwóch ważnych europejskich targach branży elektronicznej

Materiał prasowy (RENEX) drukuj

21 marca 2025 roku
Prezentacja robotów marki REECO na dwóch ważnych europejskich targach branży elektronicznej
Tweet

Grupa RENEX weźmie udział w dwóch wydarzeniach branżowych, prezentując swoje rozwiązania w zakresie automatyzacji lutowania. Podczas targów AMPER 2025 w Czechach oraz InnoElectro 2025 na Węgrzech odwiedzający będą mogli zobaczyć w akcji robota lutowniczego REECO z transportem krawędziowym.

W dniach 18–20 marca 2025 roku, podczas 31. edycji Międzynarodowych Targów Elektrotechniki i Elektroniki AMPER w Brnie, Grupa RENEX, we współpracy z firmą E-Tronics, zaprezentuje robota lutowniczego marki REECO z systemem transportu krawędziowego. Następnie, od 8 do 10 kwietnia 2025 roku, to samo rozwiązanie zostanie przedstawione na targach InnoElectro 2025 w Budapeszcie, na stoisku E10, we współpracy z lokalnym partnerem – firmą ATT. 

Robot lutowniczy REECO to zaawansowane rozwiązanie dedykowane automatyzacji procesów montażu w przemyśle elektronicznym. Dzięki zastosowaniu transportu krawędziowego, robot pozwala na płynne i precyzyjne operacje lutownicze w środowisku produkcyjnym. Jego modułowa konstrukcja oraz programowalne parametry zapewniają elastyczność w dostosowaniu do różnych potrzeb technologicznych. Urządzenie pozwala na zwiększenie wydajności linii produkcyjnych, minimalizację błędów oraz poprawę jakości i powtarzalności lutowania. 

2

Oba wydarzenia stanowią istotne punkty w kalendarzu branży elektronicznej. Targi AMPER to jedno z najważniejszych spotkań specjalistów w Europie Środkowo-Wschodniej, gromadzące producentów, dystrybutorów i ekspertów technologicznych, natomiast InnoElectro to kluczowe wydarzenie branży elektronicznej na Węgrzech, skupiające innowatorów oraz dostawców nowoczesnych technologii. Uczestnicy obu targów będą mieli okazję zapoznać się z działaniem robota REECO, skonsultować się z ekspertami oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat optymalizacji procesów produkcyjnych. Grupa RENEX zaprasza do odwiedzenia stoisk podczas obu wydarzeń, aby osobiście przekonać się o możliwościach robotów REECO i skorzystać z wiedzy specjalistów. 

www.renex.pl

źródło: RENEX

Słowa kluczowe

amper, REECO, RENEX, targi

Ostatnio dodane

  • CleanBox Reeco wyróżniony w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2025”
  • Efektywność energetyczna przedsiębiorstwa i jej audyt – poradnik ekspertów z Efektywniej.pl
  • Pierwsza orkiestra, w której wykorzystano kamery monitoringu, głośniki oraz sztuczną inteligencję

Najczęściej czytane

  • Polska przemysłowa drukarka 3D od OMNI3D – dostępna już w 13 krajach
  • DesignSpark Electrical — nowe, bezpłatne oprogramowanie CAD dla elektryków
  • Nowy dyrektor finansowy Adept Technology

Polecane

  • Ultranowoczesne centrum dystrybucji firmy HARTING
  • Inauguracja działalności PIAP Space
  • Przemysł 4.0 – szanse i zagrożenia

Czytaj także

  • CleanBox Reeco wyróżniony w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2025”
  • Efektywność energetyczna przedsiębiorstwa i jej audyt – poradnik ekspertów z Efektywniej.pl
  • Pierwsza orkiestra, w której wykorzystano kamery monitoringu, głośniki oraz sztuczną inteligencję
  • Przygotowywanie kawy z wykorzystaniem cobota Techman TM12 – demonstracja funkcjonalności systemu wizyjnego w wykonaniu firmy „Robotycy”
  • Bezpieczeństwo w centrum dyskusji Kongresu Polska Moc Biznesu

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco z aktualnymi informacjami.

Inżynier wie

Kalendarium

Więcej
1 sty Szkolenie

Zwiedzanie centrum efektywnej prefabrykacji szaf sterowniczych

1 stycznia 2025 – 31 grudnia 2025
4 gru Szkolenie

Wyposażenie elektryczne maszyn – rozdzielnice i sterownice niskiego napięcia

4–5 grudnia 2025
5 gru Szkolenie

Wymagania rynku amerykańskiego dla produktu elektrycznego/elektronicznego – wstęp do oceny zgodności

5 grudnia 2025
11 gru Szkolenie

Bezpieczeństwo maszyn - algorytm wyznaczania Poziomu Nienaruszalności Bezpieczeństwa SIL

11–12 grudnia 2025

Wideo YouTube

Zobacz więcej
  • facebook
  • Tweeter
  • Instagram
  • Linkedin
  • RSS AutomatykaOnline
  • O nas
  • Marketing i obsługa klienta
  • Polityka prywatności
  • Informacje o portalu
  • Regulamin
  • Deklaracja Dostępności
  • Kontakt
  • Formularz kontaktowy
  • Współpraca medialna
  • Redakcja portalu
  • Redakcja miesięcznika
  • Zamów
  • Wpis do katalogu
  • Reklama na portalu
  • Reklama w miesięczniku
  • Newsletter
AutomatykaOnline.pl

ISSN 2392-1064. © 2014 by Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP. All rights reserved.
created by: TOMP