APS po targach Hannover Messe z szansą na zagraniczne kontrakty
Materiał prasowy (AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A.) drukuj
W czasie ostatniej edycji targów w Hanowerze szafy sterownicze i rozdzielnice elektryczne były przebojem firmy Automatyka-Pomiary-Sterowanie.
Kwietniowe Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle – Hannover Messe to jedne z największych targów na świecie, koncentrujące się na obszarach kluczowych dla produkcji przemysłowej, przede wszystkim na technologiach oraz przełomowych innowacjach sprzyjających poprawie efektywności gospodarczej.
Tegoroczne targi skupiły się na tematyce związanej z automatyką przemysłową i informatyką, a także z energetyką i technologiami ekologicznymi, technikami napędów, dostawami dla przemysłu, technologiami i usługami produkcyjnymi oraz pracami badawczo-rozwojowymi.
W tym roku APS zaprezentowała w Niemczech kompleksową ofertę usług z dziedziny automatyki i elektryki dla przemysłu.
– Jako produkt eksportowy proponowaliśmy szafy sterownicze oraz rozdzielnice elektryczne – mówi Tomasz Juchimowicz, specjalista ds. przygotowania ofert w APS. – Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać rozdzielnice zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta i pomyślnie dostarczyć do dowolnego kraju docelowego. W przypadku usług nastawiamy się na pobliskie kraje, ale również realizację usług dla kontrahentów zagranicznych wykonujących prace na terenie Polski.
To właśnie poszerzanie kontaktów zagranicznych i nawiązywanie nowych, umożliwiających pozyskiwanie atrakcyjnych zleceń i inwestycji zarówno w kraju jak i poza granicami są głównym powodem udziału spółki w tej imprezie.
– To doskonała okazja do zaprezentowania firmy nowym potencjalnym kontrahentom – dodaje Tomasz Juchimowicz. – Bardzo istotna jest też możliwość spotkania z obecnymi klientami oraz dostawcami, potwierdzenia, że jesteśmy wiarygodnym i pewnym partnerem w biznesie.
APS uczestniczy w targach w ramach projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej”, realizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Projekt adresowany jest do przedsiębiorstw z sektora maszynowego, metalowego, energetycznego technologii IT dla produkcji przemysłowej, działających na terenie pięciu województw Polski Wschodniej, tj. lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.
Corocznie w Hanowerze swój potencjał prezentuje ponad 6500 wystawców z ok. 60 krajów. Liczba odwiedzających to ok. 250 000.
– Każdy wyjazd na targi organizowany przez PAIIZ oceniamy zdecydowanie pozytywnie – dodaje przedstawiciel APS. – Stoisko APS było odwiedzane przez wiele firm zainteresowanych naszą ofertą. Potrafi to zaprocentować nawet po kilku latach od nawiązania pierwszego kontaktu.
źródło: Automatyka-Pomiary-Sterowanie
Komentarze
blog comments powered by Disqus